نشست هفتگی «نیم فاصله، دانشگاهیان در فضای عمومی»
18/08/1398 14:7

نشست هفتگی «نیم فاصله، دانشگاهیان در فضای عمومی» از سوی موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتا،  نشست هفتگی «نیم فاصله، دانشگاهیان در فضای عمومی» از بیست‌ودوم آبان تا یازده دی هر چهارشنبه در موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود.

در این نشست‌ برنامه‌هایی چون «درباره عشق» با حضور امیر صائمی از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی روز ۲۲ آبان، «درباره لزوم توجه به یافته‌های اقتصاد رفتاری در سیاست‌گذاری» با حضور سید فرشاد فاطمی از دانشگاه صنعتی شریف روز ۲۹ آبان، «درباره رابطه میان خردورزی و عقلانیت» با حضور ساجد طیبی از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی روز 6 آذر، «درباره شیءوارگی» با حضور آرش اباذری از دانشگاه صنعتی شریف روز ۱۳ آذر برگزار می شود.

همچنین «درباره تفکر انتقادی» با حضور مصطفی مهاجری از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی روز ۲۰ آذر، «درباره رویکرد تحلیلی به فلسفه اسلامی» با حضور محمود مروارید از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی روز ۲۷ آذر، «درباره اقتصاد فقیر و مبارزه با فقر» با حضور مهدی فیضی از دانشگاه فردوسی مشهد روز ۴ دی و «درباره عواطف و نقش آن در ادبیات» با حضور حمید وحید از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی روز ۱۱ دی از دیگر موضوعات این نشست ها است.

نشست هفتگی «نیم فاصله، دانشگاهیان در فضای عمومی» هرهفته از ۲۲ آبان تا ۱۱ دی چهارشنبه‌ها ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن سرای کتاب واقع در خیابان انقلاب، بین فلسطین و برادران مظفر، طبقه منفی دو برگزار می‌شود و ورود برای عموم آزاد است.